Diplomy pro účastníky dětských závodů

12.06.2016 20:32

Pro úspěšné běžce dětských závodů máme připraveny ke stažení pamětní diplomy. Snad pro ně budou milou vzpomínkou na první ročník a a za rok přijdou na náš závod vybojovat třeba některou z medailí na stupních vítězů.

 

BĚHÁ CELÁ VLAŠIM
dětské závody  100 m (2-3 roky) chlapci
startovní číslo přijmení jméno čas pořadí diplom
80 Jankovský David 0:38:08 1 odkaz
34 Jakl Jakub 0:42:01 2 odkaz
71 Dvořáček Alois 0:42:03 3 odkaz
78 Bureš Josef 0:42:06 4 odkaz
15 Hejný Ondra 0:53:02 5 odkaz
51 Račanský Ondřej 0:57:09 6 odkaz
40 Halaška Matyáš 0:59:07 7 odkaz
28 Červený Lukáš 1:11:20 8  odkaz 
75 Jirásek Šimon 1:19:11 9 odkaz
           
           
dětské závody  100 m (2-3 roky) dívky
startovní číslo přijmení jméno čas pořadí diplom
53 Veletová Anežka 0:44:04 1 odkaz
57 Peroutková Soňa 0:45:05 2 odkaz
21 Pavelková Klára 0:56:00 3 odkaz
           
           
dětské závody  100 m (4-5 roky) chlapci
startovní číslo přijmení jméno čas pořadí diplom
1 Holub Ondřej 0:24:09 1 odkaz
81 Podmol Joshua 0:25:08 2 odkaz
16 Plachý Daniel 0:27:08 3 odkaz
8 Fiala Rostislav 0:29:02 4 odkaz
60 Opluštil Vojta 0:33:08 5 odkaz
33 Jakl Josef 0:34:03 6 odkaz
50 Záruba Milan 0:35:02 7 odkaz
86 Moc Lukáš 0:35:04 8 odkaz
4 Blahout Martin 0:40:00 9 odkaz
52 Račanský Matěj 0:41:09 10 odkaz
72 Hanák Pavel 0:42:05 11 odkaz
           
           
dětské závody  100 m (4-5 roky) dívky
startovní číslo přijmení jméno čas pořadí diplom
56 Peroutková Jindřiška 0:30:00 1 odkaz
84 Fialková Viktorie 0:30:06 2 odkaz
47 Burešová Julie 0:32:06 3 odkaz
62 Kárníková Mija 0:33:02 4  odkaz 
64 Balíková Šárka 0:35:00 5 odkaz
20 Pavelková Iva 0:35:05 6 odkaz
67 Kyselová Zuzanka 0:36:00 7 odkaz
           
           
dětské závody  350 m (6-7 let) chlapci
startovní číslo přijmení jméno čas pořadí diplom
78 Jánošík Dominik 1:17:03 1 odkaz
11 Maxa Antonín 1:23:07 2 odkaz
36 Melkus Vojta 1:23:08 3 odkaz
23 Šindelář Luděk 1:27:06 4 odkaz
89 Klíma Šimon 1:33:06 5 odkaz
73 Hanák Dominik 1:34:01 6 odkaz
26 Dostál Matyáš 1:38:00 7 odkaz
79 Jankovský Filip 1:44:03 8 odkaz
54 Velema Vít 1:48:00 9 odkaz
3 Blahout Jan 1:55:07 10 odkaz
68 Zeman Daniel 1:58:09 11 odkaz
69 Zeman Tomáš 2:07:07 12 odkaz
           
           
dětské závody  350 m (6-7 let) dívky
startovní číslo přijmení jméno čas pořadí diplom
39 Hrušová Alenka 1:28:01 1 odkaz
29 Záklasníková Julie 1:33:00 2 odkaz
17 Plachá Linda 1:33:09 3 odkaz
83 Fialková Kristýnka 1:38:08 4  odkaz 
45 Burešová Barbora 1:41:07 5 odkaz
62 Balíková Eliška 1:44:01 6 odkaz
88 Bebrová Jůlie 1:44:07 7 odkaz
74 Jirásková Ema 1:45:05 8 odkaz
59 Blažková Alice 1:46:05 9 odkaz
7 Fialová Sofie 1:52:05 10 odkaz
66 Kyselová Adélka 1:53:08 11 odkaz
           
           
dětské závody  700 m (8-9 let) chlapci
startovní číslo přijmení jméno čas pořadí diplom
2 Hautmann Marek 2:38:03 1 odkaz
10 Svoboda Matěj 2:41:05 2 odkaz
58 Stožický Michal 2:56:03 3 odkaz
           
           
dětské závody  700 m (8-9 let) dívky
startovní číslo přijmení jméno čas pořadí diplom
85 Dušková Anna 2:56:06 1 odkaz
87 Bebrová Sofie 2:57:06 2 odkaz
25 Klejnová Anna 3:01:03 3  odkaz 
9 Lapáčková Tereza 3:04:08 4 odkaz
43 Míčková Tereza 3:12:01 5 odkaz
90 Jeřábková Sabina 3:33:04 6 odkaz
55 Veletová Magda 3:38:07 7 odkaz
27 Dostálová Karolína 3:44:05 8 odkaz
35 Mocová Michaela 3:46:09 9 odkaz
65 Kýnová Ema 3:47:03 10 odkaz
82 Fialková Kateřina 4:24:08 11 odkaz
91 Pecinovská Anička DNF DNF  
6 Walterová Eliška DNF DNF  
           
           
dětské závody  1 400 m (10-14 let) chlapci
startovní číslo přijmení jméno čas pořadí diplom
18 Dubják Ondřej 4:59:01 1 odkaz
19 Korecký Jakub 5:01:09 2 odkaz
46 Slosiarik Vojta 5:41:05 3 odkaz
12 Maxa Vojtěch 5:48:01 4 odkaz
61 Kárník Štěpán 5:52:07 5 odkaz
31 Cibulka Pavel 5:57:04 6 odkaz
92 Bébr Bruno 6:11:09 7 odkaz
37 Zelingr Lukáš 6:19:02 8 odkaz
32 Záklasník Jan 6:20:07 9 odkaz
49 Kadleček Lukáš 7:15:05 10 odkaz
           
           
dětské závody  1 400 m (10-14 let) dívky
startovní číslo přijmení jméno čas pořadí diplom
13 Chmelová Michaela 5:37:08 1 odkaz
22 Šindelářová Eliška 5:39:07 2 odkaz
30 Cibulková Jana 5:50:00 3 odkaz
70 Košvancová Ema 5:51:02 4 odkaz
77 Kučerová Lucie 5:56:00 5 odkaz
76 Bělohlávková Emma 5:56:04 6 odkaz
14 Doubková Tereza 6:17:03 7 odkaz
42 Káněnská Barbora 6:50:00 8 odkaz
24 Šindelářová Natálie 7:04:04 9 odkaz
44 Pohunková Veronika 7:31:03 10 odkaz
41 Lungová Anna 7:34:02 11 odkaz

 

Zpět

Kontakt

Bc. Ondřej Pojmon
Ke Brodu 901
Zruč nad Sázavou
28522

733120010

power by FAJNPARTY.cz

© 2015