Startují on-line registrace

Je středa 17.10. 18:00 hod. a jak jsme slíbili, spouštíme on-line registrace na ZIMNÍ BĚH NA BLANÍK 2019.

Půjde o jubilejní 45. ročník a s ním přichází několik zásadních změn.

1). Díky navázané spolupráci s běžeckým seriálem INOV-8 KROSOVÝ POHÁR 2019, Vám můžeme slíbit, že bude trať z 95% vedena terénem či po lesních a polních cestách. Zbývajících 5% bude tvořit asfalt, který ale při troše štěstí (sněhu) bude jistě  neméně odpočinkový. Trať Vám budeme postupně představovat během měsíce prosince.

2). Každý předem registrovaný běžec od nás získá předplatné běžeckého časopisu SVĚT BĚHU na rok 2019 jako dárek.

3). Ve spolupráci s TJ Sokol Vlašim jsme pro Vás zajistili naprosto luxusní podmínky pro zázemí. Vše, tedy prezence, převlékárny, úschovny, pozávodní jídlo, vyhlašování výsledků ale také WC a sprchy pro Vás bude připraveno v suchu a teple vlašimské sokolovny.

4). Při registraci lze zvolit variantu s pozávodním jídlem či bez. Jídlo bude jedno – tradiční guláš. Na výběr bude s bezlepkovými těstovinami nebo chlebem. Doplněn bude o bezlepkový zákusek a ovoce.

5). Připravili jsme pro Vás limitovanou kolekci funkčních doplňků pro běh v našem designu. Věci z této kolekce si můžete předobjednat přímo v registračním formuláři. Ale pozor, věci z této limitované kolekce jdou objednat pouze do 17.11.2018. Po tomto datu půjde zakoupit pouze omezené množství od každého doplňku přímo u prezence. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *