Poslední informace před závodem

05.10.2017 12:24

Čas sobotního závodu se nezadržitelně blíží a tak Vám přináším ty nejdůležitější odpovědi na Vaše otázky, které dříve nebo později proběhnou Vaší hlavou.

Kde je Vlašim a kde místo startu?
Vlašim najdete u sjezdu z D1 na 49 km. Odsud je cca 10 km. Nechá se přijet i autobusem nebo vlakem :). Celé zázemí, start, cíl ... najdete na velkém nádvoří vlašimského zámku, který rozhodně nepřehlédnete.

Jde někde zaparkovat?
Míst ke stání je tu dost. V sobotu je placené stání jen do 12:00, takže je to pro všechny, kteří dorazí autem jistě skvělá zpráva. Případně se nechá zaparkovat u Billy, Penny, Lidlu, Alberta či Tesca :).

Kde je prezence a od kdy?
Prezence je pro Vás otevřena v sobotu od 16:00 do 18:55. Slečny a paní se na Vás budou těšit ve stánku na nádvoří vlašimského zámku. Budou zde tři místa, viditelně označená - MUŽI A-K, MUŽI L-Z, ŽENY. Vedle bude k dispozici místo pro nové registrace a také místo na případnou koupi čelové svítilny (70.- včetně kvalitních baterií).

Co s sebou?
U prezence po Vás bude obsluha vyžadovat občanský průkaz nebo jiný průkaz s fotografií. Bez něj Vám nebude vydán startovní balíček. Vezměte si třeba i nějakou hotovost, v areálu bude mít stánek firma WatchOut, která bude prodávat svítící vesty a další ochranné pomůcky pro běžce.

Co najdu v balíčku?
Balíček - obálka obsahuje startovní číslo s čipem na zadní straně (tento v žádném případě neodstraňujte). Čip nemusí mít shodné číslo s Vaším startovním, tak se neděste :). Dále v ní najdete sadu špendlíků, několik materiálů od partnerů akce a něco sladkého na zub. Startovní číslo s čipem Vám po doběhu zůstává na památku. U prezence dále dostanete svítící náramek na ruku, aby jsme Vás v parku viděli :).

Do kdy mohu vyzvednout své číslo?
Vyzvedávání je nutné stihnout do startovního výstřelu, který proběhne v 19:00 hod.

Co když nejsem registrován, ale rád bych běžel?
Nevadí, lze se registrovat i na místě (200.-). Jen je potřeba vše stihnout do 18:45. Poté Vás již nemusíme obsloužit.

Je nějaká úschovna a šatna?
Šatnu u nás nehledejte :). V místní škole ale najdete převlékací místnosti pro pány a dámy a zároveň úschovnu zavazadel. Můžete tam nechat téměř cokoli bez obavy, že Vám to někdo odcizí. Vaše věci budou uloženy v suchu a teple. Důrazně varujeme před necháváním věcí (mobilní telefony, fotoaparáty, doklady …) v autech či v převlékárnách. Úschovna je zdarma a po celou dobu je v ní obsluha. Výdej věcí z úschovny bude možný pouze při ukázání Vašeho startovního čísla.

Co WC?
WC najdete pod infocentrem (vedle místa startu). Jde o 5 záchodů.

Musím mít na závod čelovku?
Ano, bez ní Vás na trať nepustíme. Můžete mít samozřejmě např. baterku, ale věřte, že čelovka na hlavně je o 100% lepší. Kdo se stihl zaregistrovat včas, dostane od nás čelovku jako dárek. Kdo to nestihl a svou si nedonese, může si od nás čelovku za 70.- (včetně baterií) zakoupit ve stánku prezence.

Bude trasa osvětlená?
Nebude, resp. osvětleno je cca prvních a posledních 300 metrů trasy (pouličním osvětlením). Poté pro Vás zajišťujeme tematická osvětlení míst, kudy budete probíhat. Svou barvu tedy bude mít čínský pavilón, starý hrad, vyhlídka nad loukou i vyhlídka nad Samsonem a také start/cíl.

Jak bude trasa označena?
Trasa bude označena svítícími tyčkami žlutozelené barvy. Kde bude něco nejasného, čekejte také ohraničující pásku. Na obzvláště zrádných místech narazíte také na naše pomocníky, kteří budou v reflexních vestách a s čelovkami.

Bude občerstvení?
Ano, v cíli na Vás bude čekat teplý čaj/voda, banány, hroznový cukr a sojové suky.

Bude k dispozici zdravotník?
Ano, u občerstvovacího stanu bude k dispozici po celou dobu závodu i po doběhu první pomoc.

Kdy se bude vyhlašovat nejlepší?
Vyhlášení výsledků plánujeme na 20:00 hod. Budeme vyhlašovat 5 nejlepších žen a 5 mužů. Ceny jsou lákavé, tak určitě neodjíždějte.

Zpět

Program závodu:

16:00 - 18:45
Nové registrace do závodu

16:00 - 18:55
Prezence předem registrovaných závodníků

19:00
Start závodu NOČNÍ BĚH VLAŠIMSKÝM PARKEM


19:30
Předpokládaný čas doběhu prvního běžce


20:00
Předpokládaný čas doběhu posledního běžce

20.00
slavnostní vyhlášení výsledků
  

 

Kontakt

Bc. Ondřej Pojmon
Ke Brodu 901
Zruč nad Sázavou
28522

733120010

vyrobeno: FAJNPARTY.cz

© 2015-2018