Představujeme značku Sponser a Muc-Off

12.12.2017 06:45

V areálu závodu budeme mít připravený prodejní stánek s výrobky značek SPONSER a MUCC-OFF. Rádi bychom Vám tedy opět značky představili...

 

SPONSER

Sponser je Švýcarská značka sportovních doplňků stravy, která se za 26 let existence dostala na špičku ve svém oboru díky zaměření na vysokou kvalitu produktů, díky čemuž je oblíbena nejen u skutečně světových sportovců.

Sponser se snaží nabízet pouze produkty s vysokou využitelností, s výbornou snášenlivostí, bez kyselin, při zachování skvělé chuti a maximálně přírodního složení (např. bez využívání umělých sladidel).

Sponser pro vytrvalostní sportovní disciplíny včetně běhu nabízí kompletní nabídku pitného režimu, řešení energetických potřeb i regenerace a k tomu řadu speciálních produktů se specifickým využitím.  Produkty lze navíc vhodně kombinovat a vytvářet si optimální individuální řešení ve vztahu k svým aktuálním fyzickým dispozicím, výkonnostním potřebám a cílům, charakteru závodu nebo tréninku nebo třeba i počasí.

V České republice značku zastupuje a distribuci produktů zajišťuje společnost Halbich s.r.o. Více se o značce i produktech naleznete na www.sponserfood.cz.

 

MUCC-OFF

Společnost z anglického Poolu, které se od roku 1994 zabývá výrobou profesionální chemie pro cyklistiku a v posledních několika letech i produkty pro vrcholové a výkonnostní sportovce v podobě speciální řady Athlete Care Range. Produkty této řady jsou určeny pro přípravu na sportovní výkon, prevenci zranění, odřenin či opruzenin, zvýšení výkonu v oblasti vytrvalosti i výbušné síly a samozřejmě regeneraci. Všechny produkty jsou v podobě krémů.

V České republice zastupuje značku zastupuje a distribuci zajišťuje společnost Halbich s.r.o. Více o značce i produktech naleznete na www.muc-off.cz.  

Zpět

Kontakt

Bc. Ondřej Pojmon
Ke Brodu 901
Zruč nad Sázavou
28522

733120010

vyrobeno: FAJNPARTY.cz

© 2015-2018