WatchOut partnerem závodu

15.09.2017 08:15

Vidět a být viděn...

To je hlavní motto mladé vlašimské firmy WatchOut, která se zaměřuje na bezpečnost běžců, cyklistů, chodců ale vlastně úplně kohokoli, komu není lhostejná jeho vlastní viditelnost či spíše neviditelnost na veřejných cestách za šera či ve tmě. 

Svůj stánek bude mít firma WatchOut na našem nočním závodě 7.10., takže si veškeré vybavení budete moci "osahat", vyzkoušet a klidně i zakoupit.

Všechny produkty této firmy jsou vyráběny v USA, což samo o sobě zaručuje extra kvalitu, dlouhou výdrž a precizní zpracování. Navíc jsou recyklovatelné.

 

V nabídce najdete:

- bezpečnostní vesty s LED diodami. Vesty mají praktické kapsy a skvěle kopírují tvar Vašeho těla, takže o nich ani nevíte. Viditelnost extra svítivých LED diod je 1200 m. Jsou voděodolné a bez problémů se dají prát. Dodávají se v několika velikostech a barvách.

- pouzdra na mobil (velikosti 5"-5,5"). Ty jsou vybavena ochranou folií, přes kterou Vám ale bude 100% fungovat Váš dotykový telefon. Navíc se na něj nedostane voda ani pot. I tato pouzdra jsou vybavena LED osvětlením (viditelnost na vzdálenost 500 m) a reflexními prvky, takže budete na cestě opět skvěle vidět. Dodávají se v několika velikostech a barvách.

- bederní pásy. Do tohoto pásu uložíte bezpečně veškeré potřebné věci (kliče, mobil, kapesníky, MP3...). Navíc je opět vybaven LED technologií, takže budete viditelní pro své okolí. Pás lze navíc využít třeba i na batoh pro Vaše děti do školy. Viditelnost je zaručena až na vzdálenost 300 m. Pás je navíc voděodolný a přitom velmi lehký. Opět je zde možnost více barevných provedení.

- pouzdro na nohu. Novinka je vybavena nejen dvěma kapsami na zip pro uložení Vašich věcí, ale má navíc kapsu na láhev. Viditelnost pouzdra je 300 m a zakoupit lze opět v několika barevných provedeních. 

 

Jaké jsou jejich produkty v praxi?
O tom se přesvědčí již brzy tři nejlepší muži a ženy, protože jsme pro ně tyto výrobky zajistily.

Více na webu: www.watchout.cz

Zpět

Kontakt

Bc. Ondřej Pojmon
Ke Brodu 901
Zruč nad Sázavou
28522

733120010

vyrobeno: FAJNPARTY.cz

© 2015-2018