Zimní běh na Blaník nanečisto #1 se povedl

05.12.2015 19:40

Dnes, úderem 12.45 se do vlašimského zámku začali sbíhat různobarevní jedinci, kteří měli za svůj cíl jediné ... proběhnout si "nanečisto" trať lednového závodu a zjistit, zda svým 21 km opravdu dají. V různých částech výběhu nás byl různý počet :) ... maximum bylo 13, kdy se přidala i "znosimská" Blanka s Vaškem. Na Blaník se nás vydrásalo 11 :).

Po lehkém protažení jsme tedy společně úderem 13.00 vyrazili na trať závodu. Po cestě jsme nabrali pár "utečenců" z nedaleké Znosimi a hurá směr Velký Blaník. Cesta utíkala skvěle a protože se během ní opravdu vesele klábosilo (viď Moniko), člověk se ani nenadál a už jsme byli na místě plánované "občerstvovačky" u Geologické expozice. 

Cestu vzhůru jsme střídali s chůzí (tedy alespoň já) a za hodinku už jsme čekali u samotné rozhledny na Velkém Blaníku na poslední opozdilce (Vláďa s kolem to zvládl až nahoru, smekám). :).

Udělali jsme pár fotek a protože bylo sice krásně, ale nahoře byla trošku zima, tak hurá zpět do údolí. Zpátky v místech "občerstvovačky" jsme byli za chvilku. Tam jsme se rozdělili na několik menších skupinek, podle toho, kdo s kým a o čem klábosil. Někteří se dozvěděl vše o svých vytoužených Garminech (viď Hanko), jiný snědl vše co měl (já). A hurá před Kondrac a Dub zpět do vlašimského parku.

Za dvě a čtvrt hodinky jsme byli s úsměvem na tváři zpět a protože se celý výběh povedl na výbornou, nezbývá mi, než všem účastníkům poděkovat a pozvat je společně s ostatními na v pořadí druhý, který proběhne v neděli 3.1.2016. Tedy necelých 144 dnů před závodem.

Záznam trasy v aplikaci Garmin Connect zde.

Tak třeba příště a ať Vám to běhá
Ondra

 

Zpět

foto: Vladimír Trpišovský & Ondřej Pojmon.

Kontakt

Bc. Ondřej Pojmon
Ke Brodu 901
Zruč nad Sázavou
28522

733120010

vyrobeno: FAJNPARTY.cz

© 2015-2018