Zimní běh na Blaník zahajuje on-line registrace

13.10.2017 10:15

Den D je tu. 

registrace do závodu zde: https://vysledky.irontime.cz/prihlaska1197/
 

Nejen, že je pátek 13., ale jsou také rovné 3 měsíce do startu našeho vyhlášeného běžeckého závodu ZIMNÍ BĚH NA BLANÍK. Tentokrát půjde již o 44. ročník této běžecké legendy. 

Závod bude mít proti předchozím letům některé úpravy. Jednou z nich je drobná úprava trati, kdy se již běžci sbíhající z Blaníku nebudou tak brzy potkávat s těmi, kteří teprve míří vzhůru. Druhou novinkou na trati bude, že se závěrečná část po parku poběží stejnou cestou, jako po startu (takže již žádné bloudění těsně před cílem). Třetí novinkou bude přidání osvěžovací stanice do obce Dub, kde si budete moci dát vodu, iontový nápoj Gatorade nebo teplý čaj (a to cestou tam i zpět). Velká občerstvovací stanice u Geologické expozice seběhem ze silnice nad Kondrací zůstává a závěrečná občerstvovací stanice v cíli rovněž. Nově tedy bude moci využít celkem 5 zastávek na občerstvení (osvěžení). Ale nebojte, délka závodu se nemění :).

Pro letošní rok jsme udělali drobný upgrade výběru závěrečných jídel. Výběr je opět na Vás (vybíráte při registraci). 

Další změnou je nastavení systému ceny startovného - celkem tři vlny (kdo se registruje dříve, má levnější startovné). Startovné ve druhé a třetí vlně jsme museli drobně navýšit, ale rozdíl v kvalitě jistě poznáte.

Další změnou bude zázemí pro běžce. Již nebudou dva velké stany pro muže a ženy na velkém nádvoří zámku. Bude jeden obrovský na tomto nádvoří pro muže a druhý velký na malém nádvoří (průchod místní školou). Místa by tedy mělo být dost. 

Zatím poslední novinkou je to, že každý běžec získá ve startovním balíčku funkční čelenku s logem našeho závodu. Na výběr bude z více barev. Čelenku představíme později.

Ondřej Pojmon

Zpět

Kontakt

Bc. Ondřej Pojmon
Ke Brodu 901
Zruč nad Sázavou
28522

733120010

vyrobeno: FAJNPARTY.cz

© 2015-2018